Wielkanoc 2020

2020-04-10

Szanowni Państwo,

Zespół Kancelarii Gosek Leczykiewicz Surma Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych s. c. pragnie przekazać Państwu niezmiernie ważną informację!

Jak informowaliśmy już we wcześniejszych artykułach, sytuacja prawna w Polsce, z uwagi na pandemię koronawirusa, jest bardzo dynamiczna. Jednym z wprowadzonych obostrzeń jest ograniczenie w swobodnym przemieszczaniu się poza celami zawodowymi, bytowymi i zdrowotnymi.

W związku z nowymi regulacjami pojawia się wiele niepewności. Przez ostanie kilka dni cały nasz Zespół pracował dzień i noc, by odpowiedzieć na to najważniejsze w najbliższych dniach pytanie. I mamy to! Nie ukrywamy, że nie było łatwo, a doktryna i orzecznictwo nie przybliżały nas do rozwiązania, jednak nasz wnikliwy research doprowadził do jednoznacznej odpowiedzi. I tak Szanowni Państwo z całą stanowczością stwierdzamy – zakaz przemieszczania się nie dotyczy Zajączka Wielkanocnego! Z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności, jak co roku dotrze On do wszystkich dzieci (i nie tylko) na całym świecie!

Korzystając z okazji chcemy również w imieniu całego Zespołu życzyć wszystkim Klientom i Sympatykom Kancelarii zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych oraz pogody ducha i optymizmu w tym ciężkim dla nas wszystkich okresie.

Joanna Kwela, aplikant adwokacki