O Kancelarii

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Gosek Leczykiewicz Surma

Kancelaria Prawna Adwokatów i Radców Prawnych Gosek Leczykiewicz Surma specjalizuje się w świadczeniu usług prawnych podmiotom gospodarczym działającym zarówno na terenie miasta Poznań, jak i z całego kraju. Dzięki naszemu wszechstronnemu doświadczeniu oraz skupieniu na potrzebach naszych klientów, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksowe wsparcie zarówno w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej, jak i również w problemach prawnych życia prywatnego. W celu poznania pełnej oferty Kancelarii, w tym zakresu świadczonych usług, zapraszamy do zapoznania się z informacjami na stronie Obszary praktyk.

Jako kancelaria prawna obsługująca przede wszystkim podmioty gospodarcze, w tym spółki prawa handlowego, ale także podmioty indywidualne, zawsze zapewniamy kompleksowe rozwiązania w pełni spełniające oczekiwania naszych klientów. Kancelaria radców prawnych i adwokatów została stworzona przez zespół doświadczonych prawników, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować naszym klientom obsługę prawą na najwyższym poziomie i najszerszym zakresie. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w wielu dziedzinach prawa i jednocześnie stale poszerzamy swoje kwalifikacje, by móc zaoferować Państwu pomoc na różnych płaszczyznach prawa. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi specjalistami, w tym z notariuszami, doradcami podatkowymi, księgowymi, biegłymi rewidentami i tłumaczami przysięgłymi, aby zapewniać Państwu obsługę na najwyższym poziomie.

Kancelaria radców prawnych i adwokatów zajmuje się udzielaniem porad prawnych, sporządzaniem pism procesowych i opinii prawnych. Prawnicy Kancelarii reprezentują klientów zarówno przed sądami, jak i przed organami administracji publicznej oraz uczestniczą w negocjacjach z kontrahentami, służą także wsparciem we wszelkich innych działaniach. Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną firm i spółek prawa handlowego. Dzięki bardzo szerokiemu zakresowi usług mogą Państwo uzyskać wsparcie prawne i podatkowe w wielu różnych dziedzinach dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej.

Jeżeli potrzebują Państwo kompleksowego wsparcia w sprawach prawnych, Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Gosek Leczykiewicz Surma pozostaje do Państwa dyspozycji.

Kancelaria prawna Gosek Leczykiewicz Surma – Poznań – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Współpracujemy z niemiecką kancelarią adwokacką: SGH Rechtsanwälte z siedzibą w Düsseldorf (sghlegal.de)