Obsługa przedsiębiorstw

Kancelaria LS Leczykiewicz Surma Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych świadczy profesjonalne usługi prawne przeznaczone dla biznesu. Obsługa prawna podmiotów gospodarczych świadczona przez Kancelarię to kompleksowe wsparcie dla każdego podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą, planującego ją rozpocząć bądź też zakończyć jej prowadzenie. Nasza oferta skierowana jest do podmiotów gospodarczych mających siedzibę czy prowadzących działalnosć na terenie całej Polski.

Świadczona przez Kancelarię bieżąca obsługa prawna przedsiębiorców dotyczy wszelkich aspektów prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym problemów prawa cywilnego, prawa spółek handlowych, prawa pracy i prawa własności intelektualnej. Zapewniamy także fachowe wsparcie w ramach procedury windykacji należności od niesolidnych kontrahentów zarówno na etapie przedsądowym, jak i w toku postępowania sądowego i egzekucyjnego.

Staramy się, aby wszelkie usługi prawne świadczone przez Kancelarię na rzecz Klientów były zawsze dostosowane do ich oczekiwań oraz potrzeb. Zakres współpracy oraz jej wymiar czasowy zawsze uzgadniamy indywidualnie z Klientem. Ze względu jednak na nasze doświadczenie w świadczeniu usług na rzecz podmiotów gospodarczych, zawsze sugerujemy optymalny model współpracy ze względu na charakter działalności prowadzonej przez Klienta.

Kancelaria współpracuje z podmiotami gospodarczymi na zasadzie stałej obsługi prawnej firm, ale także udziela doraźnego, incydentalnego wsparcia swym Klientom w zależności od ich potrzeb.

Obsługa prawna przedsiębiorców przez Kancelarię to w szczególności:

  •  kompleksowe doradztwo prawne we wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej;
  •  reprezentacja Klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i organami administracji;
  •  zakładanie spółek – sporządzanie umów oraz statutów spółek handlowych oraz aktywne wsparcie w procesie ich rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym;
  •  sporządzanie i opiniowanie projektów umów związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą;
  •  sporządzanie i opiniowanie umów z zakresu prawa pracy;
  •  wsparcie w tworzeniu przygotowywaniu dokumentów wymaganych przez przepisy prawa pracy;
  • prowadzenie sądowych i pozasądowych czynności, egzekucji wierzytelności klientów Kancelarii;

Kancelaria współpracuje z biurami rachunkowymi, doradcami podatkowymi, rzeczoznawcami, czy ekspertami, co sprawia, że nasze doradztwo zawsze ma charakter kompleksowy.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z Kancelarią w celu stworzenia dla Państwa szczegółowej oferty usług świadczonych przez Kancelarię.

Masz pytania? Chcesz nawiązać współpracę?