Kancelaria LS Leczykiewicz Surma Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

Kancelaria Prawna Adwokatów i Radców Prawnych Leczykiewicz Surma specjalizuje się w świadczeniu usług prawnych podmiotom gospodarczym działającym zarówno na terenie miasta Poznań, jak i z całego kraju. Dzięki naszemu wszechstronnemu doświadczeniu oraz skupieniu na potrzebach klientów, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksowe wsparcie zarówno w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej, jak i również w problemach prawnych życia prywatnego. W celu poznania pełnej oferty Kancelarii, w tym zakresu świadczonych usług, zapraszamy do zapoznania się z informacjami na stronie Obszary praktyki.

Jako kancelaria prawna obsługująca przede wszystkim podmioty gospodarcze, w tym spółki prawa handlowego, ale także podmioty indywidualne, zawsze zapewniamy kompleksowe rozwiązania w pełni spełniające oczekiwania naszych klientów.

Kancelaria adwokatów i radców prawnych została stworzona przez zespół doświadczonych prawników, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować naszym klientom obsługę prawą na najwyższym poziomie i najszerszym zakresie. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w wielu dziedzinach prawa i jednocześnie stale poszerzamy swoje kwalifikacje, by móc zaoferować Państwu pomoc na różnych płaszczyznach. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi specjalistami, w tym z notariuszami, doradcami podatkowymi, księgowymi, biegłymi rewidentami i tłumaczami przysięgłymi, aby zapewniać Państwu obsługę na najwyższym poziomie.

Kancelaria adwokatów i radców prawnych zajmuje się udzielaniem porad prawnych, sporządzaniem pism procesowych i opinii prawnych. Prawnicy Kancelarii reprezentują klientów zarówno przed sądami, jak i przed organami administracji publicznej oraz uczestniczą w negocjacjach z kontrahentami, służą także wsparciem we wszelkich innych działaniach. Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną firm i spółek prawa handlowego. Dzięki bardzo szerokiemu zakresowi usług mogą Państwo uzyskać wsparcie prawne i podatkowe w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.

Jeżeli potrzebują Państwo kompleksowego wsparcia w sprawach prawnych, Kancelaria LS pozostaje do Państwa dyspozycji.

Kancelaria LS Leczykiewicz Surma – Poznań – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Współpracujemy z niemiecką kancelarią adwokacką: SGH Rechtsanwälte z siedzibą w Düsseldorf (sghlegal.de)

Współpracujemy z włoską kancelarią adwokacką: LJLex Studio Legale z siedzibą w Rzymie (https://www.ljlex.eu/).

Masz pytania? Chcesz nawiązać współpracę?