Obszary praktyki

Obsługa prawna firm i spółek prawa handlowego

Specjalnością Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Leczykiewicz Surma jest obsługa prawna przedsiębiorstw. Zapewniamy naszym klientom kompleksową i profesjonalną pomoc podmiotom gospodarczym działającym zarówno na terenie miasta Poznań jak i innych miejscowości.

Wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów, wspierając ich w prowadzeniu bieżącej działalności. Dzięki nam mają Państwo pewność, że wszystkie sprawy prawne będą prowadzone rzetelnie, terminowo i fachowo – jesteśmy zawsze do dyspozycji wtedy, gdy potrzebują Państwo pełnego wsparcia w sprawach prawnych.

Obsługa prawna firm i obsługa prawna spółek prawa handlowego bez względu na to, czy ma charakter stały czy wyłącznie doraźny przez Kancelarię obejmuje między innymi następujące usługi:

  • obsługa korporacyjna – przygotowywanie dokumentów spółek, protokołów z posiedzeń organów spółek, sporządzanie regulaminów, zarządzeń i innego rodzaju dokumentów
  • przygotowywanie i analiza umów
  • pomoc w wyborze optymalnej formy prowadzenia działalności
  • doradztwo prawne w szerokiej gamie dziedzin prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym także w zakresie prawa podatkowego
  • uczestnictwo w negocjacjach z partnerami handlowymi
  • reprezentacja klientów przed sądami i innymi organami, między innymi w sprawach gospodarczych, karnoskarbowych i przed sądami administracyjnymi
  • rejestrowanie oraz wprowadzanie zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym
  • windykacja należności od nierzetelnych dłużników
  • prowadzenie spraw pracowniczych
  • i inne sprawy na życzenie klienta

Obsługa prawna firm i obsługa prawna spółek prawa handlowego świadczona przez naszą Kancelarię odbywa się zgodnie z wcześniejszymi uzgodnieniami z klientami. Zasady wynagradzania usług dostarczanych przez Kancelarię zawsze dostosowane są do potrzeb klientów i mogą przybrać formę zarówno wynagrodzenia ryczałtowego jak i wynagrodzenia opartego o ustaloną stawkę godzinową.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań dotyczących obsługi prawnej, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nawiazaniem współpracy z Kancelarią, prosimy o kontakt w celu przygotowanie oferty uwzględniającej Państwa oczekiwania i potrzeby.

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Leczykiewicz Surma – obsługa prawna przedsiębiorstw – Poznań – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

 

Inwestycje budowlane

Usługi prawne skierowane do osób fizycznych i prawnych uczestniczących na każdym etapie procesu budowlanego.

Sprawdź

Własność intelektualna

Wsparcie przedsiębiorców w zagadnieniach dotyczących ochrony ich własności intelektualnej.

Sprawdź

Podatki

Kompleksowe doradztwo w kwestiach podatkowych.


Sprawdź

Ochrona środowiska

Bieżąca obsługa prawna podmiotów gospodarczych związana z zagadnieniami ochrony środowiska.


Sprawdź

Procesy

Profesjonalne wsparcie podmiotów gospodarczych w toczących się postępowaniach sądowych, sądowoadministracyjnych i arbitrażowych.

Sprawdź

Prawo karne gospodarcze

Wsparcie na rzecz osób fizycznych w toku postępowania karnego w związku z ich działalnością biznesową.

Sprawdź